NASILJE U SKOLI.pps

elektroničko nasilje

Uspjesi učenika u 2016./17. šk.god.

Sinkronizirano plivanje

Mia Šimac, učenica 4. b razreda, osvojila je prvo mjesto na Prvenstvu Zagreba u sinkroniziranom plivanju u organizaciji Zagrebačkog saveza sinkroniziranog plivanja u kategoriji Tim i u kategoriji Kombinacija. Prvnstvo je održano 27. i 28. 5. na Gradskim bazenima Utrina.

4. i 6. lipnja 2017. osvojila je dvije srebrne medalje na Državnom prvenstvu Hrvatske održanom u Zagrebu za kadetkinje u kategoriji Tim i Kombinacija.

Bravo Mia!

:: opširnije ::

objavio: Administrator   datum: 29. 5. 2017. 11:29

Mažoretkinje osvajaju

Učenice naše škole u sklopu plesnog kluba "Barbara" osvojile su prvo mjesto u formaciji "Veliki pom-pon" na 4. Državnom prvenstvu mažoretkinja održanom 27. 5. 2017. u Šenkovcu.

objavio: Administrator   datum: 29. 5. 2017. 11:20

Džudo

Sven Radočaj, učenik 4.b razreda osvojio je 2.mjesto i srebrnu medalju u džudu na Međunarodnom kupu Dugave održanom 6. svibnja 2017. Čestitamo i samo tako nastavi i dalje.

objavio: Administrator   datum: 8. 5. 2017. 10:09

Mali nogometaši

Luka Perić, učenik 3. b razreda s ekipom NK Hrvatskog Dragovoljca, u kojemu je registrirani član od svoje 6. godine, na 1. Memorijalnom nogometnom turniru Željko Bogomolec održanom 20. travnja 2017. na stadionu NK Hrvatskog Dragovoljca osvojili su 1. mjesto. Ista ekipa je na turniru Prstića u Velikoj Gorici, održanom 21. travnja 2017. na gradskom stadionu NK Radnika, također osvojila 1. mjesto.

Na međunarodnom nogometnom turniru Dalmatinko Cup 2017., održanom u Splitu od 28.4. do 1.5.,  Luka i ekipa Hrvatskog Dragovoljca osvojili su 3. mjesto.

Tu njegovim uspjesima nije kraj. Luka je sa svojom ekipom osvojio 3. mjesto na turniru održanom 6.6.2017. u Bistri.

Svaka čast, dečki!

objavio: Administrator   datum: 3. 5. 2017. 09:44

Uspjeh mladih vatrogasaca

U subotu 8.travnja na terenima ZOV-a održan je kviz natjecanje djece i mladeži VZ Grada Zagreba. Nastupilo je 630 članova mladeži zagrebačkih vatrogasnih društava. Učenici Josip Mahin, helena Bakran, Sara Babić, Luka Montel i Nikola Tretinjak, članovi DVD Hrašće, osvojili su 30.mjesto od 150.

objavio: Administrator   datum: 12. 4. 2017. 14:51

Mini rukomet

Filip Antonić, učenik 4.b razreda osvojio je 8.mjesto na 17. otvorenom prvenstvu Karlovca u mini rukometu. Filip trenira u RK Zagorica. Mi mu od srca čestitamo.

objavio: Administrator   datum: 11. 4. 2017. 13:32

Županijska natjecanja

Učenica Ivana Bunoza, učenica 8.b razreda zauzela je  7. mjesto u natjecanju  iz njemačkog jezika.

Na općinskoj smotri Lidrano sudjelovale su učenice Ema Pavlaković, 5.b i Amalija Kučiš, 8.a u dramskom izrazu ( pojedinačni scenski nastup)  i Ana Knežević, 8.a u novinarskom izrazu. Reportaža Ane Knežević  "Sve što (ni)ste znali o Rumunjskoj" upućena je na županijsku razinu Lidrana.

Lea Noršić, učenica 6.a razreda zauzela je 3. mjesto u natjecanju iz tehničke kulture (područje GRADITELJSTVO).

Sara Bačurin, učenica 8.b, ostvarila je 11. mjesto  iz engleskog jezika.

Ema Pavlaković, učenica 5.b razreda  zauzela je 10. mjesto u natjecanju iz geografije.

Ana Kolovrat, učenica 5.b razreda zauzela je 9.mjesto u natjecanju iz matematike.

Svim učenicama iskrene čestitke!

objavio: Administrator   datum: 24. 3. 2017. 11:12

Šahisti opet osvajaju

Prvenstvo Grada Zagreba u šahu za dječake održano je 4., 11. i 18. veljače, te 4. ožujka 2017., a za djevojčice 4., 11. veljače, te 04. ožujka 2017 u OŠ Frana Krste Frankopana. Voditelj natjecanja bio je Tomica Gužvinec. Naše učenice: Monika Kolovrat, Anđela Mahin, Samanta Halužan, Ana Katarina Hačić i Ana Kolovrat zauzele su 9.mjesto (od 13), dok su učenici: Bruno Kolovrat, Ivan Maravić, Ivan Vraneša, Božo Cvetković, Ivan Kljujev zauzeli 3. mjesto (od 29) i tako osvojili brončanu medalju. Svaka čast! Učenike za natjecanje pripremao je učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Krešimir Tomaško.

objavio: Administrator   datum: 24. 3. 2017. 10:49

8.b – razred šampiona

Nije lako biti osmaš. U 8.b razredu ponosimo se svojim uspješnim učenicima. Uspjehe Ane, Antonia, Mihaela i Luke opisala je stihovima njihova njihova razredna kolegica, Nika Cigetić.

objavio: Administrator   datum: 23. 3. 2017. 14:13

Zlatna plesačica

Učenica 4.b razreda Gita Milinović osvojila je 1.mjesto na Otvorenom kupu Hrvatske u plesu- A kategorija Ultimate Dance Explosion koji se održao u Zagrebu  od 10. do 12. ožujka 2017.g. Iskrene čestitke našoj Giti!

objavio: Administrator   datum: 20. 3. 2017. 11:06

Zlatne medalje u 2.a

Možemo se pohvaliti našim "zlatnim učenicima" tj. s osvojenim prvim mjestom i zlatnom medaljom u raznim disciplinama. Maša Čurla trenira sinkronizirano plivanje u KSP Medveščak  i vrlo je uspješna u tome. Već je osvojila zlatnu medalju. Fran Radić uspješan je gimnastičar, a trenira  u GK Novi Zagreb 8 mjeseci. Za svoj trud je osvojio zlatnu medalju na Žabica kupu, a ekipno kao dio klupskog natjecanja također su osvojili zlato. Dora Bačurin nanizala je već nekoliko medalja sa šahovskih natjecanja. Član je ŠK Odra već tri godine i svakom godinom je bila sve bolja i bolja. Dragi naši, želimo vam još puno uspjeha i medalja.

objavio: Administrator   datum: 1. 3. 2017. 12:45

Naši nogometaši

Tradicijski, Odra ima mnogo nogometaša, a svojim medaljama i peharima potvrđuju da su izvrsni. Medalja, kao nagrada za sav trud, puno znači. Naporno se trenira nekoliko puta tjedno, odriče se mnogih stvari za sportski uspjeh, a kada dobiju medalju zaboravi se sav umor. Mi imamo nekoliko nogometaša s osvojenim srebrnim medaljama na raznim natjecanjima, a treniraju u NK Odra. Svima od srca čestitamo na osvojenim medaljama, a u daljnjim natjecanjima im želimo puno uspjeha.

objavio: Administrator   datum: 1. 3. 2017. 11:52

Novi uspjesi

Učenica 4.b razreda, Mia Šimac osvojila je srebrnu medalju na Hrvatskom prvenstvu u slobodnim rutinama- Kadetkinje- TIM (sinkronizirano plivanje) u Splitu, 26. veljače 2017.g. Iskreno joj čestitamo.

objavio: Administrator   datum: 28. 2. 2017. 12:25

Šahovsko natjecanje - Dugave open

Ekipno prvenstvo osnovnih škola Novog Zagreba (Dugave open) održano je 2.12.2016.godine u OŠ Dugave. Od ukupno 22 ekipe, možemo biti ponosni na pobjedu prve ekipe OŠ Odra koja je osvojila prvo mjesto. Kapetan ekipe je Ivan Vraneša, učenik 6.b razreda. Četvrta ekipa osvojila je 15.mjesto, druga ekipa 18.mjesto, a treća ekipa osvojila je 22.mjesto.

objavio: Administrator   datum: 16. 12. 2016. 14:24

PRVACI HRVATSKE - HOKEJ NA LEDU

Učenik 5.A razreda, Patrik Čurla, već više od šest godina trenira hokej na ledu u KHL "Zagreb". Ove godine, on i njegovi dečki iz kluba, osvojili su prvo mjesto na prvenstvu Hrvatske i postali prvaci Hrvatske u kategoriji Mlađi kadeti.

objavio: Maja Bokunić  datum: 28. 4. 2016. 10:12

Sportski uspjesi učenica 1.B razreda

Naše učenice sportašice postigle su zapažene rezultate na klupskim natjecanjima.

Vali Papeš osvojila je PRVO MJESTO i zlatnu medalju na teniskom susretu u Zagrebu.

Dolores Prvonožec osvojila je DRUGO MJESTO i srebrnu medalju iz karatea, postigavši žuti pojas.

Čestitamo mladim sportašicama i želimo im još puno sportskih uspjeha!

objavio: Administrator   datum: 29. 10. 2015. 12:47