Okvirni vremenik pisanih provjera znanja 2017./18.

Sukladno Pravilniku o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi, Okvirni vremenik pisanih provjera je školski dokument koji je svaka škola dužna imati za tekuću školsku godinu. Okvirni vremenik pisanih provjera donosi se za sve razredne odjele na oglasnoj ploči ili mrežnoj stranici škole.

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja se sastoji od popisa razrednih odjela i kalendara nastavnih dana te upisanih planiranih pisanih provjera. Izrađen je prema izvedbenome nastavnome planu i programu i rasporedu sati pojedinih razrednih odjela. Prema Pravilniku o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi u Okvirni vremenik pisanih provjera znanja upisuju se i kratke pisane provjere koje se najavljuju i upisuju 5 nastavnih dana prije provedbe. Stoga je vremenik pisanih provjera objavljen na mrežnim stranicama škole samo informativnog karaktera te molimo roditelje i učenike da prate informacije koje učitelji prosljeđuju učenicima i roditeljima.