#volimskolskisport

Državno prvenstvo u atletici za OŠ i SŠ

Državno prvenstvo u rukometu

ODBOJKA | Vidre ponovno zlatne uz “kraljice preokreta” iz Vodnjana

Državno prvenstvo školskih sportskih društava u odbojci za osnovne škole održano je u Poreču od 22. do 24. travnja 2024. godine. Sudjelovalo je 48 ekipa; 24 ekipe djevojčica i 24 ekipe dječaka koje su pokazale svoju predanost i borbenost tijekom tri dana natjecanja. Izvještaj s ovog događaja donosi IPL novinarka...

Sportovi

Važne poveznice

Iskaznice

Želite kreirati iskaznicu HŠSS-a za sebe ili svoje dijete? Pročitajte upute za izradu iskaznice i stvorite Zahtjev za izdavan.

Saznaj više

Potvrde

Trebate potvrdu o sudjelovanju na natjecanjima ili projektima Hrvatskog školskog sportskog saveza? Posjetite naš portal i predajte Zahtjev za izdavanje potvrde HŠSS-a.

Saznaj više

Osim državnih prvenstava u školskom sportu, Hrvatski školski sportski savez tijekom godine provodi i niz sportskih i edukativnih programa i projekata koji uključuju više od 60,000 djece svake godine. Saznajte više o našim projektima i kako se uključiti.