Uspjesi učenika u 2017./18. šk.god.

3. Kup Mediterana (natjecanje mažoretkinja)

Za mažoretkinje Plesnog kluba Barbara 3. Kup mediterana, koji se odvijao u razdoblju od 15.-17. rujna, bio je iznimno uspješan. Naime, osvojile su prvo mjesto, a Osnovna škola Odra veoma je ponosna zbog toga uspjeha posebice jer je naših 9 učenica plesalo u velikoj formaciji od 25 kadetkinja.

Mažoretkinje su svoj veliki uspjeh proslavile  u prostoru Osnovne škole Odra. Dok su se djeca zabavljala uz prigodni domjenak, roditelji su u jednoj od učionica imali sastanak s Vladom Palcem , predsjednikom EMTA-e (Europska asocijacija mažoret timova), asocijacije koja već tri godine organizira spomenuti Kup u Crikvenici. Po završetku roditeljskog sastanka svi su uz slavljeničku tortu i ‘dječji pjenušac’ nazdravili velikom uspjehu i najavili osvajanje novih sportskih trofeja. Sretno!

objavio: Administrator   datum: 21. 9. 2017.