E-dan

Učenici i učitelji uključeni u Erasmus+ projekt, oprostili su se od naše prve generacije Erasmus+ učenika zadnji dan nastave. Tu sunčanu srijedu 14. lipnja, nazvali smo E-dan. Družili smo se u hladu krošanja, prisjećali se putovanja, dogodovština i aktivnosti u Erasmus+ projektu.

Zaželjeli smo našim osmašima uspješan upis u srednju školu, a oni nama mnogo nezaboravnih trenutaka, novih znanja i vještina u projektu United through cultural and natural diversity - learning through research.

Hvala svim učenicima, roditeljima i učiteljima na aktivnom sudjelovanju u Erasmus+ projektu tijekom školske godine 2016./2017.

Erasmus+ tim

objavio: Administrator   datum: 29. 8. 2017.